На Дніпропетровщині суддя поскаржився на звинувачення в хабарі

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Олександр Ліпинський подав заяву про втручання в його діяльність.

Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.

У провадженні судді перебуває справа за позовом Пекровської міської ради до фізособи-підприємця про звільнення земельної ділянки і знесення забудови. Відповідач брав участь у режимі відеоконференції. Його адвокат заперечував проти наявності повноважень у представника Покровської міськради. Довіреність на представництво підписана міським головою, тому суд визнав повноваження підтвердженими.

Після цього представник відповідача заявив відвід судді.

«У представника виникла підозра, що через благодійну організацію  «Благодійний Фонд Поруч 2017» здійснюється фінансування судді Ліпинського О.В., який через можливо отриману винагороду (хабар) допустив до участі в судовому засіданні особу з порушенням чинного законодавства, відкрив провадження за позовом неіснуючої юридичної особи Покровська міська рада… Відповідач вважає, і суддя переконав його в цьому, що за отримання необхідного, вже заздалегідь підготовленого рішення суддя Ліпинський отримав хабар через засновника благодійного фонду», – йдеться у заяві.

Суддя вважає, що дії відповідача спрямовані на його дискредитацію і вплив на безсторонність, що передбачає відповідальність за ст.376 КК – втручання в діяльність судових органів. Таку ж заяву Ліпинський відправив генпрокурору Юрію Луценку.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check