Грабіжника, який хотів відкупитися від поліції, посадили на 4,5 роки з конфіскацією

До набрання вироком законної сили суд ухвалив взяти чоловіка під варту.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 26 листопада.

У березні 2018 року обвинувачений проник у домоволодіння і виніс звідти металеві прути, труби, три металеві каструлі, лопату, вила, будівельний лом, всього на суму 2514 грн.

Через місяць чоловік викрав із гаражу бочки з нержавіючої сталі вартістю 1133 грн., а також металолом. Причому коли він виносив металолом із сараю, то його побачила сусідка і зробила зауваження, яке він проігнорував. У червні було ще три таких випадки.

25 червня 2018 року чоловіка допитували у кабінеті начальника сектору кримінальної поліції Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області. В ході допиту він запропонував 2000-3000 гривень неправомірної вигоди за не зміну раніше обраного відносно нього запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту на більш суворий – тримання під вартою. Під час допиту велася відеозйомка.

Дії обвинуваченого кваліфіковано як незаконне проникнення до житла, крадіжка, вчинена повторно, поєднана із проникненням у інше приміщення, сховище, грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, а також пропозиція хабара службовій особі.

В суді чоловік вину повністю визнав, але від показань відмовився. Він раніше не судимий, але перебуває на диспансерному обліку у лікаря-нарколога з 2009 року, за місцем проживання скарг на нього не надходило.

Суд призначив покарання у вигляді 4,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поки вирок не набув чинності, суд вирішив узяти чоловіка під варту. Було враховано відсутність в обвинуваченого міцних соціальних зв’язків і проживання в безпосередній близькості до непідконтрольної Україні території, а також факт тривалої неявки в судові засідання.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check