Експерт поставив під сумнів справжність грошей, вилучених у слідчого Нацполіції

Експерт встановив невідповідність вилученої готівки грошовим знакам, що знаходяться в офіційному обігу Федеральної Резервної Системи США.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 7 грудня. 

Йдеться про 370 купюр номіналом 100 доларів США, які були вилучені в готельному номері рекреаційного комплексу «Срібні Лелеки», де проживав підозрюваний.

За матеріалами справи, старший слідчий управління розслідування особливо тяжких злочинів Головного слідчого управління Нацполіції,  маючи умисел на одержання неправомірної вигоди, використовуючи своє службове становище, начебто присвоїв і розтратив гроші, які були вилучені при обшуку. 21 грудня 2017 року слідчий поклав у службовий сейф 71 тис. доларів, 149 тис. грн, 100 канадських доларів. Їх було вилучено у справі злочинної організації, яка обманом заволодівала коштами людей, проводячи уявні процедури лікування по телефону та вигадуючи різноманітні захворювання, схиляючи потерпілих до купівлі біологічно-активних добавок під виглядом дорогих іноземних ліків.

У  червні 2018 слідчий кілька днів не був на роботі, не повідомивши про своє місцезнаходження. Саме в цей час виникла потреба у доступі до грошей з метою передачі їх на відповідальне зберігання. Сейф відкрили і встановили відсутність грошей.

Слідчого затримали, а в номері готелю знайшли готівку – зокрема, 
52 472 доларів США, 49 тис. грн і 100 канадських доларів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check