У справі Вороненкова визначили порядок дослідження доказів

Шевченківський суд Києва 13 листопада визначив порядок дослідження доказів у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Спочатку суд допитає свідків обвинувачення, потім потерпілих, далі дослідить письмові докази і допитає обвинувачених.

Наступне засідання призначено на 4 грудня на 11.30.

 

 

13 листопада прокурор закінчив читати в суді обвинувальний акт обсягом 44 сторінки. В ньому йдеться, що Вороненков був незгодний з внутрішньою та зовнішньою політикою РФ і з політичних мотивів у жовтні 2016 переїхав на постійне проживання в Україну. В грудні 2016 йому видано паспорт громадянина України. Також він був свідком у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, на стадії досудового слідства дав показання про причетність керівництва Росії до збройної агресії проти територіальної цілісності та суверенітету України. Такі дії Вороненкова спонукали невстановлених представників російських спецслужб спланувати його вбивство.

До організації вбивства спецслужби РФ начебто залучили Володимира Тюріна, колишнього чоловіка дружини Вороненкова, який негативно ставився до її другого шлюбу.

Було задумано, що безпосередніми виконавцями мають бути особи з праворадикального націоналістичного середовища, учасники АТО, не поінформовані про дійсні мотиви замовників.

Вороненкова вбили трьома пострілами 23 березня 2017 року в центрі Києві. Кілера й охоронця Вороненкова було поранено. Пізніше кілер, яким виявився громадянин України Павло Паршов, помер у лікарні.

На лаві підсудних опинилися Ярослав Тарасенко і Олександр Лось. Їм інкримінують пособництво в умисному вбивстві на замовлення, за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів, а також незаконне поводження зі зброєю. До обвинувачених застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (продовжено до 11 січня 2019 року).

Тарасенко був водієм покійного кіллера Паршова, а Лось здійснював візуальне спостереження за Вороненковим.

Справу розглядає суд присяжних.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check