У справі Лавриновича суд не затвердив докази обвинувачення, бо дав захисту час на ознайомлення

Подільський суд Києва зробив перерву в розгляді справи екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича, щоб захист ознайомився з доказами, які пропонує сторона обвинувачення.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

19 листопада суд мав затвердити обсяг і перелік доказів з боку прокурорів і загалом визначити порядок розгляду.

Прокурор подав список із 766 позицій. Адвокат Лавриновича Євген Солодко попросив час, щоб звірити його із матеріалами досудового розслідування.

Сам Лавринович додав, що хоче переконатися у належності доказів обвинувачення: «хто з свідків реально є свідком, а хто просто сюди записується, щоб довгі роки вести семінари з конституційного права».

Прокурори пропонують 136 свідків і переконують, що всі вони можуть дати показання щодо обставин справи. Повний список прізвищ ще не зачитували. Але відомо, що в числі свідків, зокрема, колишній президент Віктор Ющенко.

Попередньо і прокурори, і захист висловились, щоб спочатку досліджувались письмові докази, потім допитувались свідки, а в кінці був допит обвинуваченого.

Наступне засідання заплановане на 27 листопада.

Суд уже визначив дати судових засідань до початку червня 2019 року.

У 2010 році Конституційний Суд України скасував політреформу 2004 року і повернув державу до президентсько-парламентської форми правління, чим розширив повноваження президента Віктора Януковича.

Екс-міністру юстиції Лавриновичу інкримінують, що він оприлюднив текст рішення Конституційного суду, а також без голосування Верховної ради опублікував текст Конституції в редакції 1996 року. Такими діями він начебто сприяв Януковичу у захопленні державної влади.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check