У справі Без’язикова допитали ще двох свідків

Шевченківський суд Києва 30 листопада допитав двох військовослужбовців у справі про держзраду полковника ЗСУ Івана Без’язикова.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Обидва свідки сторони обвинувачення – військовослужбовці з Житомира, раніше були підлеглими обвинуваченого. Після полону Без’язикова Ігор Опанюк і Сергій Коломійчук, зокрема, повертали його дружині особисті речі – рюкзак, сумку, ноутбук. Обидва заявили, що раніше не допускали, що полковник міг би співпрацювати з «ДНР». У серпні 2014 року він поїхав на перемовини з протилежною стороною, щоб забрати тіла загиблих, і потрапив у полон.

Допит свідків у справі Без'язикова

30 листопада суд допитав двох військовослужбовців з Житомира – Ігора Опанюка і Сергія Коломійчука.

Опубліковано Судовий репортер П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

Ігор Опанюк розповів, що про співпрацю Без’язикова з «ДНР» почув від іншого військового Руслана Косінського, який звільнився з полону. Косінському начебто пропонували перейти на бік ворога у присутності Без’язикова, одягнутого у військову форму російського зразка.

Прокурор Олег Пересада пояснив, що ці свідки і обставини повернення речей згадувалися у переписці «Вконтакте», яку начебто вела дружина Без’язикова зі своїм чоловіком у полоні.

Суд продовжить допит свідків 12 грудня. Згідно зі списком, має бути ще допитано чотири свідка. Водночас прокурор просив суд дати йому можливість за потреби викликати для показань також інших осіб.

Нагадаємо, що полковник ЗСУ Іван Без’язиков керував розвідкою 8-го армійського корпусу і брав участь у бойових діях на сході країни. У серпні 2014-го потрапив у полон «ДНР». Був звільнений в липні 2016.

За версією обвинувачення, у полоні Без’язиков пішов на співпрацю з терористами і був заступником начальника відділу військової розвідки «ДНР».

Без’язиков перебуває в СІЗО з грудня 2016 року. Його обвинувачують у державній зраді і участі у терористичній організації. За це полковнику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Справу Без’язикова слухає колегія Шевченківського суду Києва у складі Лідії Щебуняєвої, Оксани Голуб і Віталія Циктіча.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check