У Києві адвоката підозрюють у спробі вивести з-під арешту ділянку за підробним документом

За версією слідства, адвокат намагався звільнити з-під арешту земельну ділянку своєї клієнтки підробленою розпискою.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвали суду.

4 грудня 2017 року суддя Печерського суду Олеся Батрин арештувала дві земельні ділянки жінки, підозрюваної в організації фіктивного підприємництва. За даними слідства, злочинна група працювала за принципом конвертаційного центру на території Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської Київської області та міста Києва. Жінці інкримінували організацію ухилення від сплати податків на суму 7 млн грн.

Адвокат та його підзахисна начебто запропонували третій особі купити арештовану ділянку в 0,1 га за 25 тис. доларів. Це планувалося зробити шляхом складання минулою датою підробленої розписки з неправдивою інформацією, що власниця ділянки має борг на 600 тис. грн перед «покупцем». І борг цей нібито забезпечений заставою цієї земельної ділянки. Планувалося звернення до суду з позовом про визнання договору застави дійсним і звернення стягнення на заставлене майно.

11 жовтня Печерський суд застосував до адвоката нічний домашній арешт, а також зобов’язав носити електронний браслет і здати документи для виїзду за кордон. Його клієнтку взяли під варту з альтернативою застави у 141 тис. грн.

Як видно із судових рішень, в кафе «Конфетті» адвокату і його підзахисній були передані, ймовірно «мічені» купюри.

Суд призначив у справі судово-хімічну експертизу, яка має з’ясувати, чи є сліди спеціальної хімічної речовини «Промінь-1» на вилучених купюрах, на тампонах, якими проводились змиви з рук підозрюваних, на сумці адвоката і пакеті, в якому були гроші.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check