Суддя поскаржився на тиск з боку соратника Медведчука

Суддя Денис Цвірюк поскаржився до Вищої ради правосуддя на втручання в його діяльність.

Про це йдеться у повідомленні судді на сайті ВРП.

1 листопада суддя Цвірюк дізнався, що Червонозаводський районний суд Харкова задовольнив скаргу і зобов’язав прокуратуру внести до ЄРДР інформацію про злочин за заявою обвинуваченого про порушення його права на захист.

Суддя вважає, що обвинувачений отримав можливість у будь-який момент ініціювати слідчі дії проти нього і це є проявом тиску.

Йдеться про колишнього депутата Харківської міської ради, главу територіальної ради руху «Український вибір» Андрія Лесика. Його звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч.1 ст.110 КК), а також у спротиві співробітнику СБУ та завданні йому легких тілесних ушкоджень (ст.342, ч.2 ст.345 КК).

4-5 липня 2018 суддя Лесик провів засідання без захисника Лесика.

Прокурор Бєлоусов В.О. заявив клопотання про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на запобіжний захід у виді тримання під вартою, а обвинувачений заявив клопотання про відвід прокурора Бєлоусова.

Водночас Лесик заперечував щодо розгляду цих клопотань за відсутності його захисника. За наявною інформацією, адвокат перебував у відпустці до 23 серпня за межами Харківської області і не міг прибути в суд.

У зв’язку з цим суд призначив адвоката з центу безплатної вторинної правової допомоги. Лесик вирішив, що його право на захист було порушено.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check