Суддя поскаржився на листівки і статті зі звинуваченнями в корупції

Суддя Господарського суду Харківської області Олексій Присяжнюк поскаржився на тиск у Вищу раду правосуддя.

Про це йдеться у повідомленні судді на сайті ВРП.

Вранці 1 листопада, їдучи машиною на роботу, суддя помітив на вході на станцію метро «23 серпня» власну фотографію з надписом: «Присяжнюк Алексей. Трус – офицер-артилерист, отсиживается дома! Коррупционер – 800.000 грн. за ухвалу! Забрал дочь у матери! Нам нужен такой судья?!».

Суддя зазначає, що автори вочевидь знали, як він добирається на роботу, добре вивчили його біографію, збирали інформацію про його приватне життя з метою подальшого спотворення.

29 жовтня до судді звертався чоловік, який представився журналістом сайту «Інформ Бюро», керівником ГО «Бюро добрих історій». Коли суддя відмовився коментувати справу, яка була в його провадженні, чоловік запропонував поговорити на сторонні теми. Далі, як стверджує Присяжнюк, сказане ним off records було перекручено і опубліковано в інтернеті з метою зганьбити його репутацію.

У подальшому на сайті Голос.UA вийшла стаття Война за урожай на Харьковщине: после «рейдерского» постановления судья Присяжнюк стал владельцем VIP-автомобиля.

12 жовтня Присяжнюк арештував земельні ділянки пайовиків підприємства «Добрий господар» і прописав право зібрати з них урожай соняшника компаніям «Фермер-Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини». Співзасновником «Фермер-Агро» є Андрій Обора, якого в інтернет-публікації називають чоловіком судді з Дніпропетровської області Зоряни Обори. Додамо, що в декларації чоловік судді не значиться. Але судячи з по батькові дітей, це може бути її колишній чоловік.

Перед ухваленням вищезгаданого рішення 4 жовтня суддя, судячи з декларації в НАЗК, купив автомобіль за 800 тис. грн.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check