Суддя поскаржилась на адвоката, який спізнився на засідання і влаштував скандал

Суддя Шевченківського суду Марина Антонюк повідомила про втручання в її діяльність з боку адвоката.

Про це йдеться на сайті ВРП.

До суду надійшло клопотання адвоката про скасування арешту майна в кримінальному провадженні, що був накладений 11.04.2017 році. Справа стосувалася ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва і відмивання грошей.

29 жовтня адвокат попросив відкласти засідання і повторно викликати слідчого ДФС, за клопотанням якого накладено арешт.

Наступне засідання було призначено на 8 листопада на 9.30. У визначений час сторони в засідання не з’явились і не подали жодних клопотань чи заяв про неможливість прибути в засідання.

О 9.45 суддя почала засідання, дослідила клопотання і долучила матеріали та видалилась до нарадчої. О 9.58 суддя проголосила резолютивну частину ухвали, відмовивши у клопотанні.

О 10.05 в кабінет судді Антонюк зайшов адвокат і, дізнавшись про рішення, став голосно обурюватись. Суддя стверджує, що адвокат звинуватив її у змові зі слідчим ДФС, не погоджувався із прийнятим рішенням і вимагав провести засідання повторно. Адвокат пояснив, що спізнився на 30 хвилин, що, на його думку, було поважною причиною і зобов’язувало суддю його почекати.

Суддя також зазначила, що через поведінку адвоката відбулась затримка із розглядом іншої кримінальної справи, в якій засідання було призначено на 10.00.

У листі судді до Вищої ради правосуддя номер кримінального провадження, в якому було арештовано майно, прихований.

Однак у реєстрі судових рішень є інформація про справу з такими ж статтями кримінального кодексу, в якій 11.04.2017 накладався арешт на готівку і банківські рахунки. Йшлося про ухилення від сплати податків на 42,6 млн грн.

У реєстрі також оприлюднена резолютивна частина ухвали судді Антонюк від 8 листопада 2018 року. У рішенні зазначено, що клопотання подавав адвокат Андрій Шипіка. З реєстру декларацій НАЗК відомо, що це чоловік Олени Шипіки, яка до 2016 року працювала інспектором Луганської митниці ДФС.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check