Суд вирішив, що детектив НАБУ передчасно закрив справу щодо членів ВККС

Солом’янський суд скасував постанову детектива НАБУ про закриття справи щодо членів Вищої кваліфкомісії суддів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на ухвалу від 21 листопада.

Провадження було зареєстровано детективом 31 серпня 2018 року на виконання ухвали слідчого судді, відповідно до заяви голови ГО «Український суспільно – правовий рух: Демократія через право».

Йшлося про можливі неправомірні дії членів ВККС під час проведення співбесід з суддями у ході кваліфікаційного оцінювання шляхом оцінки судових рішень.

15 вересня детектив закрив справу за відсутністю складу злочину.

Однак суд вважає, що детектив під час розслідування не вичерпав усі існуючі можливості щодо збирання та дослідження доказів, допиту всіх свідків, не провів всі необхідні слідчі дії.

Нагадаємо, що 16 листопада в Києві голову ВККС Сергія Козьякова облили зеленкою. Того ж дня в програмі «Секретні матеріали» на каналі «1+1» вийшов сюжет про статки керівників ВККС. Журналісти розповіли, що зарплата Козьякова становить приблизно 10 тис. доларів на місяць і у 2017 році його дружина купила квартиру за 8 млн грн. Водночас чиновник користується паркомісцем, яке не зазначає в декларації. А його заступник Станіслав Щотка має будинок в закритому котеджному містечку.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check