Поліція розслідує, як під приводом виділення землі учасникам АТО, на Київщині незаконно приватизували понад 70 га

Поліція розслідує зловживання службовим становищем і несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем та комп’ютерних мереж.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на матеріали реєстру судових рішень.

Відомості до ЄРДР внесено 21 травня 2018 року за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 361 КК.

Встановлено, що з вересня 2017 року по лютий 2018 року службові особи Головного управління Держгеокадастру у Київській області шляхом штучного поділу здійснили відведення та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства земельних ділянок загальною площею 32 га, порушивши права орендарів – СФГ «Берегиня» та СФГ «Тризуб».

Землю поділили на 38 окремих ділянки та формально надали у власність фізичним особам, начебто учасникам АТО, переважно мешканцям Хмельницької області. Практично одразу після отримання права власності земельні ділянки продано Кельвичу М.Л.

У квітні 2018 землю передано в оренду фермерському господарству «Хорс-КЛМ».

14 вересня суд арештував ділянки і заборонив відчуження, розпорядження і користування ними.

Аналогічно в грудні 2017 року з власності держави виведено 50,8 га землі на території Соколівської сільської ради Васильківського району Київської області. У подальшому власником землі стала одна особа. 27 грудня на зборах засновників землю внесли до статутного фонду новоствореного ТОВ «УУП АС». Єдиною засновницею компанії значиться мешканка Василькова Леся Чуприна, підписантом є Віктор Масляков.

У подальшому 50,8 га орендувало ПП «Тендер Інвест», а ФГ «Висока гребля» оформило суборенду. Директором останнього є депутат Васильківської райради Леонід Пономаренко.

27 серпня 2018 суд арештував ділянку в якості речового доказу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check