Насірову продовжили обов’язки, а на обвинувальний акт не вистачило часу

Шевченківський суд продовжив екс-голові ДФС Роману Насірову строк дії обов’язків ще на два місяці.

Цю інформацію сайту «Судовий репортер» повідомив адвокат Костянтин Дорошенко.

За його словами, суд залишив перелік обов’язків без змін.

Екс-голова ДФС зобов’язаний здати закордонні паспорти, не може без дозволу виїздити за межі Київської області, має з’являтися до суду. Обов’язки були застосовані після того, як його родина внесла 100 млн грн застави.

Керівнику Департаменту погашення боргу ДФС Володимиру Новікову суд зменшив перелік обов’язків, виключивши здачу паспорта для виїзду за кордон.

За браком часу прокурор не встиг прочитати в засідання жодної сторінки обвинувального акту.

Наразі у справі зачитано 391 із 774 сторінок. Обвинувальний акт читають у повному обсязі.

Нагадаємо, що 28 вересня суд дозволив Насірову не носити електронний браслет.

У травні 2018-го суд зобов’язав Державну міграційну службу м.Києва повернути екс-голові ДФС Роману Насірову внутрішній паспорт громадянина України і скасував арешт годинників дружини Насірова.

Шевченківський суд Києва розглядає справу по суті  з 27 листопада 2017 року. Екс-керівника ДФС Романа Насірова і начальника Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям нардепа Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

Справу Насірова слухає колегія суддів Шевченківського суду Києва у складі Володимира Бугіля, Лідії Щебуняєвої і Оксани Хардіної. Суддя Андрій Трубніков – запасний.

31 січня 2018 року Кабінет міністрів звільнив Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Тепер він оскаржує це рішення в суді.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check