На Львівщині землевпорядниця розкаялася в отриманні хабара і її покарали штрафом

Землевпорядника Куликівської селищної ради Львівської області оштрафували на 17 тис. грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Жовківського райсуду від 19 листопада.

Влітку 2018 року чиновниця  запропонувала громадянці дати їй винагороду за вплив на прийняття депутатами та головою Куликівської селищної ради позитивних рішень щодо виготовлення проекту із землеустрою на відведення та надання у власність земельної ділянки для будівництва житлового будинку. Спочатку називала суму 2000, а пізніше  3000 доларів.

10 серпня громадянка разом з документами принесла їй у кабінет 1000 доларів імітаційними купюрами. Гроші лежали в конверті під папкою, обвинувачена їх в руки не брала і були вилучені правоохоронними органами.

В суді землевпорядниця визнала вину і розкаялася. З її слів, наміру поділитися із головою селищної ради чи з депутатами вона не мала. Свій вчинок пояснила скрутним матеріальним становищем. Її батько хворів минулого року, перебував місяць у реанімації, а чоловік хворий на цукровий діабет. Безпосереднього впливу на селищного голову і депутатів вона не має. Але оскільки користується авторитетом у депутатів, то мала надію, що депутати проголосують про надання тої земельної ділянки, а гроші вона залишить собі.

Дії жінки кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 КК України, оскільки вона одержала неправомірну вигоду для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check