На Дніпропетровщині рецидивіста, який хотів підкупити слідчого, посадили на 4,5 роки

Жителя Кривого Рогу засудили до 4,5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на вирок суду від 27 листопада.

У 2014-2016 рр. чоловік був тричі засуджений за крадіжки, шахрайство і ухилення від покарання. Востаннє його засудили до 3 років позбавлення волі, але звільнили з іспитовим терміном.

У 2017 році він кілька разів викрадав телефонні кабелі, присвоїв мобільний телефон і 570 грн знайомого, вкрав у магазині пляшку горілки і пляшку коньяку. Крім того, розпивав алкогольні напої з неповнолітнім.

Поліція завела справу щодо втягнення в пияцтво неповнолітніх. У червні 2017 після допиту чоловік запропонував слідчому неправомірну вигоду за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Слідчий стверджує, що відмовився і повідомив рапортом свого керівника. А за кілька днів обвинувачений приніс в кабінет 10 тис. грн і був затриманий на місці.

В суді чоловік свою вину визнав повністю, просив врахувати його щире каяття та часткове повернення викраденого майна.

Суд призначив йому 4 роки і 6 місяців позбавлення волі, приєднавши не відбутий строк за вироком 2016 року. 10 тис. грн будуть конфісковані в дохід держави. Також за крадіжку кабелів з обвинуваченого стягується 12 тис. грн на користь ПАТ «Укртелеком» і близько 4800 грн на користь держави за витрати на залучення експертів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check