Кривдника жінки-патрульного засудили на 4,5 роки умовно і зобов’язали вибачитись через ЗМІ

Суд виніс вирок чоловікові, який завдав тілесних ушкоджень жінці-патрульному поліції Дарницького району Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Дарницького суду від 14 листопада.

21 вересня 2018 року о 2 ночі  екіпаж патрульної поліції «Рубін 205» прибув на виклик по вул. Російська,33. На місці іншими патрульними вже фіксувалося адмінправопорушення: за кермом затримали особу в нетверезому стані. Водночас складати протокол щодо водія заважав натовп агресивно налаштованих перехожих.

Поліцейські спробували відтіснити людей. Один із перехожих ударив ногою в спину жінку-патрульного. Удар прийшовся в область бронежилету, від чого патрульна впала спочатку на коліна та в подальшому на праву кисть, отримавши забої правої кисті руки та лівого колінного суглобу ноги, які належать до легких тілесних ушкоджень.  Після цього чоловік намагався утекти, але був затриманий іншими співробітниками поліції.

Звинувачення висунули за за ч.2 ст.345 КК –  умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, у зв’язку із виконанням вказаним працівником службових обов’язків.

В суді обвинувачений вину визнав і фактичні обставини не оспорював.

Суд призначив чоловікові 4 роки і 6 місяців позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання на іспитовий строк 3 роки.

Суд врахував, що обвинувачений розкаявся, позитивно характеризується за місцем роботи та місцем проживання, має на утриманні малолітнього сина. Також взято до уваги та позицію прокурора і потерпілої щодо міри покарання.

Додатково суд зобов’язав обвинуваченого публічно попросити у патрульної вибачення через засоби масової інформації загальнодержавного рівня.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check