Колишнього юрисконсульта пенсійного фонду, який обіцяв за гроші вплинути на суддю, покарали штрафом

Колишнього заступника начальника Управління пенсійного фонду м.Орджонікідзе Дніпропетровської області оштрафували на 42 500 грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 26 листопада.

В лютому 2017 року обвинуваченого звільнено з посади першого заступника начальника Управління пенсійного фонду України в м.Орджонікідзе у зв’язку із скороченням посади.

За час роботи чоловік неодноразово брав участь у судових засіданнях Орджонікідзевського міського суду як представник Управління пенсійного фонду.

В листопада 2017 він запропонував знайомому, на якого склали адмінпротокол за водіння у нетверезому стані, вплинути на суддю, яка його розглядатиме. Обвинувачений зіслався на особисте знайомство з суддею і обіцяв вирішити питання за 2600 грн.

У подальшому він фактично вплив на суддю Орджонікідзевського міського суду не здійснив, а гроші використав на власні потреби.

Крім того, не подав електронну декларацію 2016 рік і декларацію перед звільненням за січень-лютий 2017.

В суді чоловік вину повністю визнав. Пояснював, що в нього було вилучено електронний цифровий підпис і він не зміг заповнити декларацію. Також йому не видавали довідку про доходи. Стверджував, що не мав злочинного умислу не подавати декларацію.

Суд визнав чоловіка винним за ч.2 ст.369-2 КК, ст.366-1 КК і призначив покарання у вигляді 42 500 грн штрафу  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на 1 рік. Також з обвинуваченого стягується 2600 грн на користь потерпілого.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check