Громадянин Росії розкаявся у тому, що хотів обікрасти в пабі депутата від «Свободи»

Громадянина Росії визнали винним у закінченому замаху на крадіжку і покарали штрафом в сумі 850 грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на вирок від 26 листопада.

16 жовтня 2018 року приблизно о 15 год. 55 хв депутат Київради від «Свободи» Денис Попов сидів за столиком та спілкувався зі знайомими в пивному пабі «То Dublin», за адресою м. Київ, вул. Р. Окіпної, 4,. Він мав сумку з особистими речами, яку поклав на підлогу біля себе. В якийсь момент депутат відчув, що сумки немає поруч та озирнувшись побачив, що її викрав обвинувачений, якого він затримав та одразу ж викликав працівників поліції.

Намагалися вкрасти сумку марки «Тumi» вартістю 10 тис. гривень, всередині якої знаходились: портмоне марки «Тumi» вартістю 6 тис. гривень, грошові кошти в сумі 12 тис. гривень, посвідчення депутата Київської міської ради, посвідчення помічника народного депутата України Андрія Іллєнка, свідоцтво про реєстрацію автомобіля і посвідчення водія, ноутбук марки «Dell» вартістю 10 тис. гривень, ручка «Parker» вартістю 3 тис. грн.

Всього депутата могли обікрасти на 41 тис. грн.

Затриманим виявився уродженець Грузії та громадянин Росії. У суді він свою вину визнав і щиро розкаявся. Пояснив, що не зміг довести злочинний намір до кінця, тому що йому завадив власник сумки.

За 2017 депутат Попов і його дружина не задекларували жодних офіційних доходів. Попов є помічником нардепа Іллєнка на громадських засадах. Він повідомив про заощадження в сумі 44,5 тис. грн і внесок 15,5 тис. доларів до ТОВ «Юнайтед Кепітал Груп ЛТД». Дружина депутата задекларувала 21 тис. доларів готівки. У 2016 році Попов витратив 427 тис. грн на придбання автомобіля.

У Київській міській раді Попов є заступником голови комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check