Голові Шевченківського суду погрожували, поліція завела справу

Головним слідчим управлінням Національної поліції розслідується справа за фактом погроз вбивством, насильством, знищенням та пошкодженням майна щодо судді, його близьких родичів, у зв’язку з діяльністю, пов’язаною зі здійсненням правосуддя.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на ухвалу суду від 21 листопада.

Відомості до ЄРДР внесли 7 листопада 2018 року.

За матеріалами справи, невстановлені особи висловлюють погрози вбивством, насильством, знищенням та пошкодженням майна щодо голови Шевченківського районного суду м. Києва, його близьких родичів, у зв’язку з його діяльністю, пов’язаною зі здійсненням правосуддя.

Печерський суд дав слідчому поліції тимчасовий доступ до документів оператора мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар», які містять інформацію про вхідні, вихідні дзвінки, sms-повідомлення із зазначенням дати, часу, тривалості з’єднання, номеру мобільного оператора і т.п. в можливих місцях перебування причетних осіб.

На сайті ВРП відповідне повідомлення голови суду Олега Савицького відсутнє. Але 24 вересня Савицький звертався до Вищої ради правосуддя від імені всього суду, зазначаючи, що судді отримують погрози через месенджер Viber  від невстановленого адресата на ім’я «Тризуб» у зв’язку із можливим розглядом справ, які стосуватимуться інтересів народного депутата.

Про погрози від «Тризуба» також повідомляв суддя Апеляційного суду Харківської області Володимир Плетньов, вказуючи, що у повідомлені згадувалось прізвище, яке має народний депутат від м.Харкова.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check