Фальшиву довіреність, яка дозволяла відчужити готель в центрі Риги, оформили в київського нотаріуса

Головне слідче управління Національної поліції України розслідує справу про підробку документів і шахрайське заволодіння статутним капіталом латвійської компанії «966 FREECOM» вартістю майже 5 млн євро.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу Печерського суду від 24 жовтня.

За матеріалами справи, 13 липня 2017 року невстановлена особа підробила у київського приватного нотаріуса довіреність. Особа представлялась громадянином Узбекистану і повідомила неправдиві дані про своє бажання уповноважити громадянина Латвії на управління своїм майном. Особа поставила на довіреності відбиток підпису, використовуючи кліше.

У подальшому громадянин Латвії використав довіреність при підписанні ряду правочинів щодо розпорядження майном, діючи при цьому без відома справжнього власника. Зокрема 06.10.2017 підписано договір комерційної застави на суму 12 млн євро і встановлено графік погашення боргових зобов’язань.

У заставу було передано корпоративні права ТОВ «966 Freecom» вартістю 4,98 млн грн.

За інформацією ЗМІ, цій компанії належить готель Garden Palace в Ризі. 9 серпня 2017 вночі озброєні люди захопили готель. Поліція посилалася на спір між орендатором і власником.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check