Екс-майор поліції з Дніпра, який отримав 4 тис. доларів хабара, відбувся штрафом

Суд затвердив угоду про визнання винуватості і призначив 25 500 грн штрафу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 13 листопада.

Обвинувачений з 6 березня 2018 року по 6 червня 2018 року був в.о. начальника Самарського відділення поліції Дніпропетровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, мав звання майора.

У квітні 2018 співробітники поліції вилучили автомобіль Audi А8, що в базах МВС на значився і був у розшуку. До ЄРДР внесли відомості про незаконну заміну автономерів.

У травні в.о. начальника відділення поліції двічі висловив водію пропозицію за 4000 доларів вплинути на слідчого щодо повернення автомобіля і закриття справи. 18 травня гроші були передані.

У подальшому обвинувачений уклав угоду з прокурором військової прокуратури.

Суд призначив йому покарання у вигляді 25 500 грн штрафу та позбавлення права обіймати будь-які посади в Міністерстві внутрішній справ України строком на 2 роки.

З матеріалів суду видно, що справу перекваліфікували. Раніше поліцейського підозрювали за ч.3 ст.368 КК (одержанная хабара). Ця стаття не передбачає можливості покарання у вигляді штрафу, тільки позбавлення волі і з конфіскацією майна.

Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості надійшов до суду 17 серпня 2018. Але відомо, що паралельно адмінсуд розглядав позов обвинуваченого від 16 липня про поновлення його на роботі. 17 жовтня суд у позові відмовив.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check