Брата Каськіва заочно взяли під варту

Солом’янський суд Києва застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до Олександра Каськіва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу суду від 30 жовтня.

1 серпня брата екс-керівника Держінвестпроекту оголосили у загальнодержавний розшук.

18 жовтня дав дозвіл на його затримання з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

24 жовтня постановою детектива НАБУ Олександра Каськіва оголошено в міжнародний розшук. Йому загрожує у покарання від 8 до 15 років позбавлення волі.

За матеріалами досудового розслідування, у 2011-2014 рр. службові особи Держагентства з інвестицій та управління національними проектами за попередньою змовою групою осіб із службовими особами ДП «Державна інвестиційна компанія», ТОВ «Боржава Резот», ТОВ «Біонік Девелопмент», ДП «Ел Ен Джі термінал», ТОВ ТД «Борисфен» та ДП «Грін Енерго» та іншими фізичними і юридичними особами шляхом надали ряд позик на суму понад 320 млн грн, які використані не за призначенням і заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Відомо, що екс-керівник Держінвестпроекту Владислав Каськів повернувся з Панами у ніч на 1 листопада 2017 року. Раніше він перебував у розшуку і Україна ініціювала процедуру його екстрадиції.

Панама дозволила його екстрадицію тільки за справою справою про розтрату 7,5 млн грн при закупівлі  реклами для Держінвестпроекту у ТОВ  «Глорія». Наразі правоохоронні органи України не можуть йому повідомити про підозру за іншими епізодами.

Справа Владислава Каськіва щодо розтрати 7,5 млн грн перебуває в суді на стадії підготовчого засідання.

Генпрокурор Юрій Луценко раніше припустив, що Каськіву можуть призначити умовне покарання.

Нагадаємо, що 23 червня суд взяв під варту з альтернативою 2,6 млн грн застави двоюрідного брата Каськіва Олександра Матковського. Йому, а також рідному брату Каськіва інкримінується участь у розтраті на двох нацпроектах – «Чиста вода» щодо встановлення в найбільших містах України автоматів із розливу питної води, та «Олімпійська надія-2022», за яким мали бути зведені інфраструктурні об’єкти для проведення зимових олімпійських ігор в Україні. Сам Владислав Каськів не є підозрюваним за цим епізодом.

В грудні 2017 НАБУ вже повідомило про підозру чотирьом особам, в числі яких екс-керівник Державної інвестиційної компанії і колишній голова Держінвестпроекту.

Також читайте

Двоюрідного брата Каськіва суд взяв під варту, а він планував подорож Карибським узбережжям

ПРОДАВЕЦЬ КАВИ БІЛЯ НАБУ ЗДАВ ПОДІЛЬНИКІВ КАСЬКІВА

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check