У справі про збагачення судді ВГСУ вилучили і арештували документи на квартиру

Солом’янський районний суд Києва за клопотанням детектива НАБУ арештував документи на квартиру і машиномісце у справі про можливе незаконне збагачення судді Вищого господарського суду.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 16 жовтня.

У списку документів – копії витягів з реєстру нерухомості, оригінали актів передачі квартири, довідки про оплату квартири і машиномісця, оригінал договору про участь у Фонді фінансування будівництва машиномісця та ін.

За версією НАБУ, суддя набула у власність активи у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджується доходами судді та її близьких осіб, які в подальшому були передані нею дочці, зятю, брату і діду.

Інформацію до ЄРДР внесено 22 травня 2018 року за фактом можливого незаконного збагачення, легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом, і декларування недостовірної інформації суддею Вищого господарського суду.

1 жовтня на підставі ухвали слідчого судді проведено обшук у будівельної компанії ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яка добровільно видала необхідні документи. У подальшому постановою детектива ці документи визнані речовими доказами.

За інформацією ЗМІ, йдеться про суддю Олену Яценко, яка бере участь у другому конкурсі до Верховного суду.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check