Суддя поскаржився на сбушника, який вступився за «порядного громадянина»

Суддя Апеляційного суду Черкаської області Юрій Биба поскаржився на втручання в його діяльність оперативного працівника СБУ.

Про це йдеться у повідомленні судді на сайті ВРП.

Як стверджує Биба, вранці 27 вересня йому подзвонив оперативний працівник СБУ і сказав, що їм треба зустрітися. У 13.30 в службовому кабінеті судді сбушник заявив, що його відомство вживає заходів по боротьбі з корупцією. Однак співробітники поліції за 3- хв. склали два протоколи за ст.130 КУпАП (водіння у нетверезому стані) щодо одного «порядного громадянина», який є невинуватим. Тому цей громадянин є заявником у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (хабарництво) і злочин вчинили працівники поліції.

Зрозумівши, що йдеться про адміністративну справу, яка перебуває в його провадженні, суддя Биба наказав відвідувачу покинути кабінет і більше з цього приводу до нього не звертатись.

Суддя вважає, що працівник СБУ намагався спровокувати його висловити свою думку у справі і записати розмову з метою подальшого впливу.

Биба вважає це втручанням в його суддівську діяльність. На його думку, дії працівника СБУ були спрямовані на усунення його як судді від розгляду справи.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check