Суддя Ємельянов судитиметься з журналістами про захист честі і гідності

Суддя Господарського суду Артур Ємельянов подав вже щонайменше два позови проти журналістів про захист честі і гідності.

Про це йдеться на сайті «Судова влада».

Першим став позов до ПП «Українська правда» і журналістки Соні Лукашової. 12 жовтня видання опублікувало інформацію прес-служби СБУ про те, що екс-заступника голови Вищого госпсуду викрито на фінансуванні терористичних організацій ОРДЛО. Ємельянов раніше був заступником голови ВГСУ. «Українська правда» повідомила, що, за інформацією її джерел, СБУ викрила саме Ємельянова.

Другий позов подано до Дмитра Гнапа і ТРК «Люкс». 20 жовтня на телеканалі «24» вийшов відеоблог Гнапа про начебто зв’язки Ємельянова з сепаратистами.

У 2010-2011 рр. Ємелянов був головою Господарського суду Донецької області.

У липні 2018-го Генеральна прокуратура України закінчила розслідування справи за фактом втручання в діяльність судових органів і роботу автоматизованої системи документообігу суду. Підозрюваними у цій справі є екс-замголови ВГСУ Артур Ємельянов і екс-голова цього ж суду Віктор Татьков.

З серпня 2017-го Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури розслідує ще одне кримінальне провадження стосовно Ємельянова і Татькова за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 209 (відмивання грошей), ч. 4 ст. 368 (хабарництво), ч. 1 ст. 255 КК України (створення злочинної організації).

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check