Суд призначив експертизу техніки, яка могла використовуватись для прослушки САП

Шевченківський суд Києва призначив експертизу технічних засобів, виявлених на території  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 11 жовтня.

У списку технічний пристрій «Dahua» із написом «Digital Video Recorder» з встановленими носіями інформації «Western Digital» 500 GB, мережевий подовжувач на 5 гнізд; GSM- розетки «Домовай» із маркуванням «14»; блок живлення технічного засобу «Dahua»; фрагмент плати в термоплівці чорного кольору; USB кабель із USB-вилкою; елементи живлення типу LR-20 у кількості 8 одиниць; фрагменти дробу.

Ці речі виявили на території САП 19 вересня.

Експерти мають з’ясувати, чи належать ці пристрої до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, чи робочі вони, яке їх функціональне призначення, чи містять вони яку-небудь інформацію

Дослідження проведуть співробітники Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ.

Слідчим управлінням СБУ розпочато розслідування за ознаками незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

19 вересня співробітників НАБУ начебто застукали при спробі прокласти кабель поблизу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Військовослужбовці УДО почали блокувати автомобіль НАБУ. Після цього  на місце прибули працівники Управління спеціальних операцій НАБУ і між співробітниками правоохоронних органів сталася бійка. Представники НАБУ начебто застосували силу до водія і заволоділи службовим автомобілем САП, яким здійснили наїзд на військовослужбовця УДО та зіткнення із трьома автомобілями, припаркованими поруч.

Нацполіція внесла дані до ЄРДР  за фактами перевищення влади та службового становища працівниками НАБУ, посягання ними на життя та здоров’я працівників правоохоронних органів, незаконного заволодіння транспортним засобом та розбою з метою заволодіння чужим майном.

НАБУ раніше заявило, що інформація про спроби встановити обладнання для прослуховування кабінету керівника САП Назара Холодницького не відповідає дійсності. Натомість законні слідчі дії проводилися на території лікарні «Охматдит» у справі, яку в бюро відмовились розголошувати.

Також у НАБУ повідомили, що співробітники Управління спеціальних операцій (УСО) НАБУ проводили планові заняття з тактико-спеціальної підготовки за півкілометра від САП і були без будь-яких пояснень заблоковані працівниками Управління державної охорони та САП.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check