Справу Розенблата і Полякова зняли з розгляду через хворобу судді

Голосіївський суд Києва 23 жовтня зняв з розгляду «бурштинову справу».

Цю інформацію сайту «Судовий репортер» підтвердив прокурор Валентин Мусіяка. За його словами, причиною стало те, що захворів хтось із суддів. Йдеться про суддю Марину Єсауленко.

На 23 жовтня суд призначав перше засідання у справі. Наступна дата поки невідома.

У «бурштиновій справі» шість підозрюваних, серед яких нардепи Максим Поляков і Борислав Розенблат.

19 червня 2017 року в ресторані в присутності Розенблата затримали його охоронця із сумкою, де нібито був черговий транш у сумі $200 тис. переданий агентом НАБУ. Полякову інкримінується отримання через свою помічницю $7500.

Всього агент НАБУ Катерина Сивокінь, видаючи себе за представника іноземної компанії, начебто передала нардепам та їх помічникам понад $300 тис. за сприяння у видобутку бурштину в Україні.

Йдеться про підготовку законопроектів, незаконний вплив на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, прокуратури і судів.

Адвокат Розенблата Ружена Ляшенко через суд змусила ДПІ Шевченківського району Києва відкрити справу про фіктивне підприємництво і підробку документів, в рамках якої перевіряється діяльність агента НАБУ Катерини. Також  цьому агенту повідомлено про підозру в підбурюванні до отримання хабара заступника голови Держміграції Діни Пімахової.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check