Слідство: на Чернігівщині прокурор сприяв судді в отриманні хабара

Співробітник прокуратури Чернігівської області підозрюється у сприянні судді в отриманні 2 тис. доларів хабара.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду від 6 жовтня.

Йдеться про прокурора відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Чернігівської області.

Із корисливих мотивів він начебто за попередньою змовою із суддею Деснянського районного суду міста Чернігова Андрієм Сапоном сприяв останньому в отриманні неправомірної вигоди. Йшлося про 2 тис. доларів винесення рішення про повернення вилученого працівниками поліції автомобіля.

4 жовтня прокурора було затримано. У службовому кабінеті прокурора провели обшук і вилучили комп’ютер, флеш-накопичувач сріблястого кольору з написом «PATRIOT», багатофункціональний принтер і копію матеріалів особової справи. Ці речі використовувалися підозрюваним для підготовки документів до суду, тому їх арештовано з метою збереження речових доказів.

4 жовтня суддя Сапон зобов’язав слідчого Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області повернути громадянину тимчасово вилучений автомобіль. Яка насправді роль судді Сапона у цій справі і чи буде повідомлено йому про підозру поки невідомо.

Машину вилучили ще в лютому 2014 року. Раніше інспектор поліції при звірці свідоцтва про реєстрацію виявив  невідповідність  номеру кузова автомобіля  з  даними національної бази «Автомобіль»,  що  викликало  підозру в дійсності свідоцтва про реєстрацію. До ЄРДР внесено відомості про підроблення документів. Слідчий поліції визнав авто речовим доказом, але арешту накладено не було.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check