Нападника на суддю Дячука відправили на психіатричну експертизу

Суд призначив психіатричну експертизу Василя Кононенка, який підозрюється у побитті судді Святошинського суду Сергія Дячука.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на  ухвалу Солом’янського суду від 10 жовтня.

14 вересня ввечері Кононенко у дворі багатоповерхівки побив суддю металевою трубою. Перед цим суддя зробив йому зауваження, що він палить сміття та повсюди дим і це шкодить навколишньому середовищу та може загрожувати припаркованим поблизу автомобілям.

Адвокат надав копію довідки військової частини 31553 від червня 1988 року про контузію підозрюваного і лікування з приводу мінно-вибухової травми по типу струсу головного мозку.

Слідчий поліції подав клопотання про психіатричну експертизу.

Необхідно з’ясувати, чи страждав Кононенко будь-яким душевним захворюванням під час нападу на суддю і на даний час, як це проявляється і чи унеможливлює усвідомлювати дії та керувати ними, чи страждає чоловік алкоголоізмом або наркоманією, чи потребує примусових заходів медичного характеру.

Суд зобов’язав підозрюваного, який перебуває під домашнім арештом, прибути до Київського міського центру судово-психіатричних експертиз.

Раніше суд застосував до чоловіка запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Також підозрюваний зобов’язаний носити електронний браслет і здати закордонний паспорт.

Кононенку інкримінується ч.4 ст.296 КК – хуліганство. Йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check