НАБУ виявило ознаки фальсифікації поліцією справи щодо фірми, яка займалась бурштином

Солом’янський районний суд м. Києва відправив під нічний домашній арешт старшого оперуповноваженого ДФС Ростислава Харченка.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 3 жовтня.

У 2016 році Харченко працював оперуповноваженим Вишгородського МРВ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. Тоді він начебто висунув вимогу неправомірної вигоди засновнику ТОВ «Сан Шайн Груп» за повернення вилученого в ході обшуку виробничого обладнання, а також щомісячної винагороди для себе та третіх осіб за неперешкоджання подальшому веденню діяльності підприємства з обробки бурштину. За інформацією НАБУ, за повернення обладнання Харченко нібито вимагав 50 тис. доларів.

Детектив просив про цілодобовий домашній арешт.

Але суд вирішив, що оскільки підозрюваний має постійне місце роботи і неповнолітню дитину на утриманні, то з метою реалізації його права на працю обґрунтованою та достатньою буде заборона залишати житло в період часу з 20.00год. до 07.00год. наступного дня

29 липня 2016 року слідчим СУ ГУ НП в Київській області Курачем А.М., за участю начальника відділу СУ ГУ НП в Київській області Асипенка В.О. та оперуповноваженого Вишгородського МРВ ГУ СБУ в місті Києві та Київській області Харченка Р.О. проведено обшук приміщення ТОВ «Сан Шайн Груп». У ході обшуку вилучено виробничого обладнання (верстати, прес тощо) для обробки сировини.

Під час розслідування начебто допитувався громадянин, який повідомив про протиправну діяльність засновника ТОВ «Сан Шайн Груп» із видобутку та обробки бурштину на території смт Клавдієво – Тарасово, а також пізніше брав безпосередню участь у проведенні 29.07.2016 обшуку у приміщенні підприємства в статусі понятого.

В ході перевірки НАБУ встановлено, що такий свідок ніколи раніше не допитувався співробітниками слідчого відділу НП у Київській області, не знайомий із засновником  ТОВ «Сан Шайн Груп» та не володів і не міг повідомляти слідчому відомості, що викладені в протоколі допиту від 30.05.2016.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check