На Волині оперуповноважений контррозвідки СБУ зізнався у хабарі

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором і старшим оперуповноваженим другого відділу шостого управління Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду від 16 жовтня.

Обвинувачений служить у відділі, який дислокується в Луцьку.

Наприкінці листопада 2017 він із напарником виїхав  у відрядження, де зокрема було заплановано перевірку ТОВ «Верніколор України» у м.Любомль. Вони прибули на підприємство, представилися співробітниками СБУ, витребували списки працівників і встановили інформацію щодо його господарської діяльності.

Після цього директор компанії доручила своєму підлеглому розібратися, у зв’язку з чим СБУ здійснює перевірку. Той звернувся до знайомого, який навчався разом із оперупоноваженим СБУ. Пізніше представник компанії мав зустріч з обвинуваченим, який підтвердив, що може позитивно вирішити питання і повідомляти про заплановані перевірки з його відомства та інших правоохоронних органів.

Щоб не бути викритим у свої незаконній діяльності сбушник залучив знайомого, з яким представник фірми мав узгодити розмір хабара. Домовилися про 3000 доларів.

9 лютого 2018  у кафе «Моменто», що в м. Луцьк, гроші були передані посереднику в присутності самого обвинуваченого. Одразу після цього відбулося затримання. 3000 доларів вилучили в посередника.

Під час досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором укладено угоду про визнання винуватості за ч.1 ст. 368 ч.1 КК.

Сторонами погоджено покарання у вигляді штрафу в сумі 25 500 грн і позбавлення права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями та займатись певною діяльністю строком на 2 роки.

Відомо, що підозру також повідомили знайомому, який був посередником. Вироку стосовно нього поки що немає.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check