На Львівщині оперуповноважений поліції, затриманий з $5000 хабара, звільнився і уникнув тюремного покарання

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором і колишнім оперуповноваженим кримінальної поліції Сихівського ВП ГУНП у Львівській області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 22 жовтня.

26 травня 2018 у приміщенні Львівської обласної клінічної лікарні оперуповноважений отримав 5000 доларів за вплив на слідчих Сихівського відділення поліції, щоб вони змінили обвинувачення з ч.1 ст.115 КК (умисне вбивство) на ст.118 КК (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони).

За угодою з прокурором обвинувачений визнав вину за ч.2 ст.369-2 КК. Суд призначив йому узгоджене покарання у вигляді 25 500 грн штрафу і позбавив права обіймати певні посади у правоохоронних органах та державних організаціях строком на 3 роки.

У травні 2018, на момент затримання обвинувачений працював на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції. Підозру йому повідомляли за ч.3 ст.368 КК, що загрожувало покаранням у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

7 серпня оперуповноважений подав до НАЗК декларацію перед звільненням. У вироку його посада вже не згадується.

Протягом серпня адвокат обвинуваченого намагався оскаржити повідомлення про підозру.

Захисник повідомив, що на момент передачі коштів і затримання усі дії зі зміни кваліфікації вже були виконані слідчим та прокурором напередодні, тобто до вручення заявнику ідентифікованих коштів та до моменту повідомлення про необхідність передачі таких коштів, що виключає умисел його клієнта вчинити злочин за ч.368 КК. Суд відмовив у задоволенні скарги. Захист подав апеляцію, але 21 серпня від неї відмовився. 29 серпня прокурор і підозрюваний уклали угоду.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check