Колишнього дільничного засудили на 4 роки за хабар для замначальника поліції

У Чернівецькій області до 4 років позбавлення волі засудили колишнього дільничного поліції за передачу хабара заступнику начальника відділення поліції за неперешкоджання гральному бізнесу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Кіцманського райсуду Чернівецької області.

За матеріалами справи, у березні 2017 року громадянин передав 2 тис. грн заступнику начальника Кіцманського відділу поліції за неперешкоджання гральному бізнесу його кума. У той час в районі тривала кампанія по боротьбі з гральним бізнесом. Чоловік начебто обіцяв замначальника поліції щомісячну винагороду у 2 тис. грн. У 2005-2009 рр. обвинувачений працював дільничним інспектором. На першій зустрічі він начебто запропонував гроші «на бензин», для налагодження стосунків. Заступник начальника відділення поліції гроші не взяв і написав рапорт про пропозицію хабара і далі діяв за вказівками слідчого.

Обвинувачений в суді давав показання, користуючись письмовими записами та, зіславшись на погане самопочуття, відмовився в подальшому давати відповіді на уточнюючі запитання прокурора чи суду. В письмових показаннях він стверджував, що замначальника поліції запропонував йому підробіток: з’ясувати, чи в селі Мамаївці працює гральний заклад і хто його відкрив. Також сказав запропонувати господарям закладу «кришу» від Кіцманського відділення поліції і кожний місяць йому платити. Запідозривши підставу, він начебто передав сувенірні 2 тис. грн. На його думку, правоохоронці пізніше підмінили вилучені гроші на справжні. Втім, суд вирішив, що ці показання спростовуються іншими доказами у справі.

В селі Мамаївці провели обшук і вилучили речі, які свідчили, що в будівлі був гральний заклад. Однак у вироку зазначається, що особи, які його відкрили, слідством невстановлені.

Суд призначив йому мінімальне покарання за ч.3 ст.369 КК – 4 роки позбавлення волі без конфіскації майна.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check