Головуючою у «бурштиновій справі» призначили суддю, яка мала договір з адвокатом Розенблата

Голосіївський суд Києва 10 жовтня визначив склад суду у «бурштиновій справі».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані порталу «Судова влада».

Автоматизована система розподілу визначила головуючою суддю Олену Первушину. Двоє інших суддів – Дмитро Валігура і Марина Єсауленко (трійка суддів – на фото вище).

Один із адвокатів обвинуваченого Борислава Розенблата Олексій Шевчук раніше також був адвокатом судді Первушиної.

У січні 2018-го суддя сама повідомила про це в судовому засіданні у справі патрульного Сергія Олійника. Дізнавшись, що Шевчук буде захищати Олійника, Первушина взяла самовідвід. За її словами, станом на 30 січня договір між нею та адвокатом Шевчуком не було розірвано.

«Судовий репортер» не буде отримувати коментар в адвоката Шевчука у зв’язку з його неетичною діяльністю щодо сайту.

У «бурштиновій справі» шість підозрюваних, серед яких нардепи Максим Поляков і Борислав Розенблат.

19 червня 2017 року в ресторані в присутності Розенблата затримали його охоронця із сумкою, де нібито був черговий транш у сумі $200 тис. переданий агентом НАБУ. Полякову інкримінується отримання через свою помічницю $7500.

Всього агент НАБУ Катерина Сивокінь, видаючи себе за представника іноземної компанії, начебто передала нардепам та їх помічникам понад $300 тис. за сприяння у видобутку бурштину в Україні.

Йдеться про підготовку законопроектів, незаконний вплив на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, прокуратури і судів.

Адвокат Розенблата Ружена Ляшенко через суд змусила ДПІ Шевченківського району Києва відкрити справу про фіктивне підприємництво і підробку документів, в рамках якої перевіряється дільність агента НАБУ Катерини. Також  цьому агенту повідомлено про підозру в підбурюванні до отримання хабара заступника голови Держміграції Діни Пімахової.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check