Другий рік не не може розпочатися суд про передачу Сухолуччя Януковичу

Шевченківський суд Києва 12 жовтня вкотре відклав засідання у справі про передачу 17,5 га мисливських угідь в Сухолуччі у власність екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Засідання не змогли провести через неявку двох обвинувачених – Андрія Гулика і Андрія Бабикіна. Також клопотання про відкладення подав один із захисників обвинуваченої Віри Ульянченко, який не зміг з’явитися через зайнятість в іншій справі.

Наступне засідання призначено на 12 листопада.

Ще 15 грудня 2016 року суд провів підготовче засідання і ухвалив призначити обвинувальний акт до розгляду. Але з тих пір засідання з різних причин відкладалися і прокурор ще досі не почав зачитувати обвинувальний акт.

17,5 га мисливських угідь в Сухолуччі було оформлено на підставну компанію – ТОВ «Дом Лесника».

Всього у справі 18 обвинувачених, серед яких Віра Ульянченко, екс-глава Київської облдержадміністрації (2006-2009), колишній керівник Секретаріату президента Віктора Ющенка (2009-2010).

Вищезгаданий Андрій Гулик – син Василя Гулика, екс-замголови Держуправління справами, який також є обвинуваченим у цій справі. Андрій Бабикін був засновником Благодійного фонду «Відродження», на який також було записано ділянку в Межигір’ї під резиденцією Януковича.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check