Військовий інженер, який передав інформацію в Росію, по угоді сяде на 4 роки

Суд затвердив угоду про визнання винуватості між обвинуваченим Сергієм Лазарєвим і військовим прокурором.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Фастівського міськрайонного суду Київської області.

Чоловік працював  інженером у військовому представництві Міністерства оборони України № 615.

За матеріалами справи, він був невдоволений діями української влади, сповідуючи ідеї проросійської спрямованості та «русского мира», спокусився оформленням пенсії на території Росії і грошовою винагородою. У листопаді 2017 Лазарєв, виконуючи завдання російського куратора, зібрав і передав інформацію щодо укомплектування літаків, які є на озброєнні в ЗСУ; державних підприємств, які здійснюють ремонт вказаної техніки; функціональні обов’язки співробітників та організаційно-штатні структури військового представництва Міністерства  оборони України № 615; військових частин – замовників ремонтних робіт авіаційної техніки, а також видів авіаційної техніки, якими укомплектовані військові підрозділи ЗСУ. Дана інформація оприлюдненню не підлягала.

20 квітня 2018 року чоловіка затримали співробітники СБУ. Лазарєв уклав з прокурором угоду, визнавши повністю свою вину. Зазначається, що він уже дав показання на російського куратора.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст.28 ч.1 ст.111 КК як державна зрада, тобто діяння умисно вчинене на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності України, з метою передачі представнику іноземної організації відомостей, що становлять державну таємницю, та надання представнику іноземної організації допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, за попередньою змовою групою осіб.

Суд призначив узгоджене покарання у вигляді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check