У Тернополі оштрафували чоловіка, який погодився взяти 1500 хабара для співробітника Держгеокадастру

Тернопільський міськрайонний суд затвердив угоду між прокурором і обвинуваченим про визнання винуватості.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 4 вересня.

У грудні 2017-го до чоловіка звернувся знайомий інженер-землевпорядник «Земельно-кадастрового бюро» Тернопільської міської ради. Він попросив отримати у підприємця 1500 доларів хабара для в.о заступника начальника – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Чиновник вимагав гроші у підприємця, який на праві сервітуту використовує земельну ділянку 0,2 га комунальної власності за незастосування штрафних санкцій за результатами перевірки. Чиновник передав вимогу через свого підлеглого інженера, який знав підприємця, бо виготовляв йому документацію на ділянку. Спочатку йшлося про $2000 тис., але пізніше суму зменшили. До безпосерднього отримання коштів інженер залучив свого знайомого, який працює тренером по футболу в спортивній школі. Останній пізніше повідомив, що не знав про посаду працівника Держгеокадастру і що гроші передаються під погрозою застосування штрафу.

Суд врахував щире каяття обвинуваченого, визнання вини, сприяння встановленню істини і те, що він раніше несудимий. Йому призначено 17 тис. грн штрафу з позбавленням права займати посади в органах державної влади строком на один рік.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check