У справі про держзраду перекладача Гройсмана почали долучати докази

Голосіївський суд Києва 3 вересня почав долучати письмові докази у справі Станіслава Єжова, колишнього керівника протоколу прем’єр-міністра, звинуваченого у державній зраді.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Прокурор попросив суд долучити ухвали суду і протоколи обшуків квартири обвинуваченого, службового кабінету і автомобіля. Прокурор зачитав список вилучених речей: 14 флеш-накопичувачів, планшет, ноутбук, мобільний телефон, записники, гроші (500 євро і 6023 доларів), документи та ін. В автомобілі, як сказав прокурор, речей, які б мали значення для справи, виявлено не було, але машину слідчі вилучили.

У зв’язку з зайнятістю в інших справах суд оголосив перерву до 8 жовтня. Ще одне засідання запланували на 10 жовтня.

Адвокат Валентин Рибін має намір висловитися з приводу вказаних документів і суд пообіцяв дати йому слово в наступному засіданні.

Також 3 вересня суд продовжив перебування Єжова під вартою до 1 листопада. На думку суддів, більш м’який запобіжний захід наразі застосувати неможливо.

Нагадаємо, що СБУ затримала Єжова 20 грудня 2017 року за підозрою у роботі на російські спецслужби. Йому висунуто обвинувачення у державній зраді і загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Раніше Єжов працював у Посольстві України в США, а також Адіністрації президента. В управлінні протоколу уряду він відповідав, зокрема за переклад зустрічей з іноземними делегаціями. Єжов постійно супровджував прем’єра Гройсмана у закордонних поїздках. За версією слідства, з допомогою спеціального обладнання чиновник збирав інформацію про діяльність урядових структур і передавав у Росію. Сам Єжов свою вину не визнає.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check