У Харкові зловмисник намагався отримати 5 тис. доларів, прикидаючись прокурором

Комінтернівський районний суд м. Харкова затвердив угоду про примирення між потерпілим та одним із обвинувачених. Чоловіку призначили 1700 грн штрафу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 28 серпня.

За матеріалами справи, двоє колишніх співробітників поліції намагались отримати у підприємця гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності.

26 березня підприємцю зателефонувала особа, яка представилась співробітником СБУ і повідомила, що виявлено порушення вимог податкового законодавства, а саме перевищення обсягу доходу для платника спрощеної системи оподаткування певної групи.

30 березня 2018 року підприємець прибув до будівлі Слобідського відділу Харківської місцевої прокуратури №5, де зайшов до кабінету, який не був закріплений за жодним працівником прокуратури.

В кабінеті колишній співробітник органів внутрішніх справ, представився прокурором і повідомив про намір почати розслідування, провести обшуки у приміщеннях та притягнути винних до кримінальної відповідальності. Щоб цього не сталося, «прокурор» вимагав 15 тис. доларів. Підприємець переконав зменшити суму до 5 тисяч.

4 квітня потерпілий передав 15 200 гривень та 200 доларів. 11 квітня було передано ще 4 300 доларів, більша частина яких в ході слідчого експерименту замінена на імітаційні купюри.

20 серпня підприємець уклав угоду про примирення з посередником, який отримував гроші для «прокурора». Суд визнав чоловіка винним за ч.2 ст.190 КК (шахрайство) і покарав штрафом у 1700 грн.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check