Суддя поскаржився на втручання працівника Адміністрації президента у справу про підкуп чиновниці Держаудиту

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Ярослав Іванченко поскаржився на втручання в його діяльність особи з посвідченням співробітника Адміністрації президента.

Про це інформує «Судовий репортер» з посиланням на повідомлення судді на сайті ВРП.

На розгляд судді Іванченка надійшла справа за ч.3 ст. 368, ч.3 ст. 369 КК щодо надання і отримання неправомірної вигоди службовою особою. 12 вересня було призначено підготовче засідання.

Того ж дня під час перерви між засіданнями в кабінет судді зайшов невідомий чоловік, пред’явивши посвідчення співробітника Адміністрації президента. У присутності помічника судді і секретаря він поклав на стіл аркуш паперу, де було написано номер справи, час її розгляду і прізвище судді. Гість повідомив Іванченку, що в Адміністрації президента «знають про вказану справу», там все погоджено і обвинуваченим слід призначити якнайсуворіше покарання.

Суддя Іванченко стверджує, що одразу припинив розмову з громадянином і попросив залишити приміщення, що той і зробив, висловлюючи погрози на адресу судді.

Подія була зафіксована камерою відеоспостереження охорони суду. Іванченко передав копію відеозапису у Вищу раду правосуддя.

12 вересня суддя Іванченко провів підготовче засідання у справі, де однією з обвинувачених є начальниця управління внутрішнього аудиту Державної аудиторської служби України Тетяна Демиденко.

За матеріалами справи, у 2016 році начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Олена Вахновська, діючи за попередньою змовою із начальником відділу контролю у сфері освіти, науки, спорту та інформації цього ж управління Максимом Сахнюком, організувала останнім незаконний збір грошей від підлеглих працівників з метою забезпечення харчування, проживання і дозвілля начальника Управління внутрішнього аудиту Держаудитслужби Тетяни Демиденко та надання їй неправомірної вигоди за непроведення повної, всебічної, обєктивної перевірки внутрішнього аудиту в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області та невідображення виявлених порушень. 18 жовтня 2016 за непроведення повної перевірки Демиденко начебто отримала 10 тис. грн.

Фігурантам цієї справи загрожує від 4 до 10 років позбавлення волі.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check