Суд скасував арешт майна сина Авакова

Солом’янський суд Києва скасував арешт квартир, трьох машиномісць та акцій сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 23 серпня.

Йдеться про три машиномісця і квартиру в Києві по вул.Протасів Яр, 8 , квартиру в Харкові по вул.Мироносицька,22, а також 43,7% акцій Авакова у ПрАТ «Інвестор».

Нагадаємо, що восени 2017 року сину міністра МВС Олександру Авакову повідомили підозру в розтраті 14,5 млн грн бюджетних коштів. Суд застосував до нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. За версією НАБУ, син Авакова переконав тодішнього заступника міністра Сергія Чеботаря закупити рюкзаки для МВС у фіктивної компанії. У результаті відомство отримало товар низької якості.

У мережі інтернет були оприлюднені відеозаписи СБУ з кабінету Чеботаря, де він обговрював закупівлю рюкзаків з Олександром Аваковим.

5 квітня 2018 року Національне антикорупційне бюро повідомило про завершення розслідування «справи рюкзаків». Підозрюваним та їх захисникам відкрили доступ до матеріалів справи.

Однак у липні 2018 року прокурор САП закрив справу проти Олександра Авакова та Сергія Чеботаря через відсутність «прямих достатніх доказів», що ці особи «були обізнані з планом поставки саме неякісних рюкзаків».Наразі до суду направлено справу тільки щодо представника фірми-переможця тендеру Володимира Литвина. Йому інкримінують привласнення майна та підробку документів. Червонозаводський районний суд Харкова призначив розгляд справи Литвина на 11 вересня.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check