Поліція: чоловік продав будівлю дитсадка Міноборони за підробним рішенням суду

Поліція Києва розслідує відчуження недобудованого дитсадка, який перебував на балансі Центрального територіального управління капітального будівництва МО України.

Про це інформує «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду від 10 вересня.

Справа розслідується з 4 травня 2018 року за ч.4 ст.358 КК.

Поліція отримала повідомлення щодо виявлення факту подання 04.09.2015 року невстановленою особою приватному нотаріусу завідомо підробленого офіційного документу.

04 вересня 2015 року уродженець Запоріжжя і уродженець Києва уклали договір купівлі-продажу житлового будинку за ціною майже 3 млн грн.

Уродженець Києва зазначав, що став власником будинку на підставі рішення Святошинського районного суду м. Києва від 12.07.2006.

У Святошинському районному суді під цим номером є цивільна справа за позовом іншої фізособи до ТОВ «Каштанове місто» та ТОВ «Фернет» про відшкодування матеріальної шкоди.

Прданий будинок, відповідно до наказу директора ДКБ МО України №90 від 27.12.2006 «Про часткову передачу функцій замовника будівництва та об’єктів НЗБ» значився за Центральним територіальним управлінням капітального будівництва М0 України як об’єкт незавершеного будівництва – дитячий садок на 300 місць.

10 вересня суд дав слідчому доступ до договору купівлі-продажу будинку, який є у розпорядженні нотаріуса.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check