Поліцейського оштрафували за вимагання хабара у наркоторгівки

Оперуповноваженого Уманського відділення поліції в Черкаській області за одержання хабара покарали штрафом.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Уманського міськрайонного суду від 19 вересня.

У кінці січня 2018 року поліцейський отримав агентурну інформацію, що мешканка Умані займається систематичним придбанням наркотиків для особистого вживання, а також збутом.

За словами обвинуваченого, він зустрівся зустрівся з дівчиною в районі автовокзалу та повідомив, що знає про її діяльність.  Під час розмови у неї з рукава випав пакетик з порошком білого кольору. На вигляд поліцейський визначив, що цього буде недостатньо для кримінальної відповідальності, тому запропонував дівчині бути його агентом та повідомляти про різні злочини. Але згодом дівчина не захотіла бути агентом і вони домовились, що за непритягнення до відповідальності вона передасть 2000 доларів. На наступній зустрічі вона сказала, що може дати тільки 1200 доларів. У відповідь оперуповноважений пригрозив, що відвезе її до слідчого для притягнення до кримінальної відповідальності. Однак пізніше погодився на цю суму. Гроші передавалися через знайомого, якому оперуповноважений сказав, що це повернення боргу.

Обвинувачений визнав вину повністю, сприяв розкриттю злочину.

Суд призначив йому 18 700 гр штрафу і позбавив права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check