Київські оперативники хотіли хабара за довідку про машину, яку відшукав сам власник

Суд застосував запобіжний захід у вигляді 35 тис. грн застави до оперуповноваженого Печерського управління поліції Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

Двох оперуповноважених затримали 6 вересня за підозрою в отриманні 600 доларів хабара.

У провадженні Печерського управління поліції перебувала справа 2016 року про незаконне заволодіння автомобілем «Фольксваген Пассат».

У жовтні 2017-го власник авто був на прийомі в начальника Печерського управління поліції і в подальшому спілкувався з оперуповноваженими та слідчим.

Навесні 2018-го власник сам встановив місцезнаходження автомобіля і повідомив працівників поліції, які виїхали до міста Дніпра, вилучили машину і доставили до Печерського управління поліції.

Забравши свій автомобіль, власник 20 серпня зустрівся з оперуповноваженими з приводу зняття машини з розшуку за обліками Інтерполу. Але за це працівники поліції начебто вимагали 3 тис. доларів. Власник сказав, що не має таких грошей і наступного дня суму хабара зменшили до 1 тис. доларів, а згодом до 600 доларів.

6 вересня в службовому кабінеті оперативники після передачі 17 тис. грн були одразу ж затримані.

Прокурор вимагав взяття під варту з можливістю застави у 147 тис. грн. Сам підозрюваний і його захисник переконували суд, що така застава буде непомірною, оскільки оперуповноважений має 9 тис. грн зарплати і стару машину 1997 року випуску.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check