Житель Черкащини після психіатричної лікарні відсидить 5 років за хабар

Жителя Черкаської області засудили до 5 років позбавлення волі за $200 хабара слідчому поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Соснівського райсуду м.Черкаси від 8 серпня.

У 2015 році поліція вилучила в обвинуваченого автомобіль і відправила на штрафмайданчик. Автомобіль забрали у справі про підробку документів.

9 грудня 2015 власник начебто прийшов до слідчого і запропонував $200 за повернення машини. 22 грудня він передав гроші і був затриманий.

У судовому засіданні чоловік свою вину спочатку не визнав. Згідно з висновком судово-психіатричного експерта від 23.05.2018 року, обвинувачений не може усвідомлювати свої дії та керувати ними, що перешкоджає його подальшій участі у судовому процесі і пізніше розгляд справи проводився без його участі.

Свідком у суді була, зокрема, особа, які збиралась купити автомобіль в обвинуваченого. Від працівників МРЕО покупець дізнався, що з машиною проблеми, після чого було викликано поліцію.

Мати обвинуваченого розповіла, що син із дитинства був відсталим у розвитку, слабшим від інших дітей і має проблеми з пам’яттю. У школі він навчався погано, закінчив 5 класів.

Згідно з висновком експерта, на період скоєння інкримінованого злочину чоловік виявляв ознаки легкої розумової відсталості і міг усвідомлювати свої дії та керувати ними. Однак з листопада 2016-го його стан суттєво погіршився.

Суд вирішив, що обвинувачений спочатку має бути госпіталізований до психіатричної лікарні і буде відбувати покарання після одужання.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check