У справі суддів, звинувачених у підкупі Холодницького, провели підготовче засідання

Шевченківський суд Києва 20 серпня провів підготовче судове засідання у справі про можливу спробу підкупу суддями керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Суд призначив обвинувальний акт до розгляду по суті, а також залишив для обвинувачених запобіжні заходи у вигляді застави.

Водночас суд зменшив розмір застави для обвинуваченої екс-судді Наталії Овчаренко до 141 тис. грн. Решта 740 тис. повертаються заставодавцю.  Як відомо, за іншого обвинуваченого, суддю Підберезного, внесено 5,05 млн грн застави.

У зв’язку зайнятістю суд розпочне розгляд справи тільки у жовтні.

Нагадаємо, що голову Кіровського суду Дніпропетровська Геннадія Підберезного і вже звільнену суддю цього ж суду Наталію Овчаренко звинувачують у спробі передати хабар керівнику САП Назару Холодницькому за закриття кримінального провадження.

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника САП після «передачі» йому першого траншу в сумі 50 тис. доларів США.

За ці гроші прокуратура мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йшлося, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

У квітні цього року адвокати Підберезного на прес-конференції заявили, що насправді Холодницький спровокував суддів на передачу хабара.

Справа, за закриття якої Овчаренко і Підберезний начебто носили хабар, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check