Суд відклав підготовче засідання у справі Львівського бронетанкового заводу через хворобу обвинуваченого.

Солом’янський районний суд Києва відклав підготовче судове засідання у справі за фактом розтрати коштів під час закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

3 серпня засідання не вдалося провести у зв’язку з неявкою одного з обвинувачених – Артема Степаненка. Це бенефіціарний власник компанії «Булет Лайн», яка продала двигуни  ДП «Львівський бронетанковий завод». Адвокат Юрій Татьков зачитав інформацію з телефона, що у  Степаненка гіпертонічний криз і йому викликали швидку допомогу. У наступне засідання захист має представити документи щодо його стану здоров’я.

Також захист Степаненка подав заяву до Апеляційного суду про зміну підсудності. У зв’язку з цим адвокат також просив відкласти засідання.

Водночас прокурор САП Максим Грищук радив суду застосувати до Степаненка привід і грошове стягнення. Інші учасники процесу заперечували, кажучи, що до таких заходів слід вдатися, коли не буде доведено поважних причин пропуску засідання.

Суд відклав підготовче судове засідання на 12 вересня.

Нагадаємо, що обвинувачення висунуто директору ДП «Львівський бронетанковий завод» Роману Тимківу, заступнику директора «ЛБТЗ» Олегу Ткаченку, начальнику Центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрію Мельнику, начальнику відділу в управлінні ЦБТУ ЗСУ Костянтину Істоміну та засновнику ТОВ «Булет Лайн» Артему Степаненку за ч. 5 ст. 27, ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що ДП «Львівський бронетанковий завод» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6 для танків Т-72. За документами, «ЛБТЗ» придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни, які надійшли на завод були не новими, а такими, що були у використанні. До того ж, ці самі двигуни у 2008–2009 вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Сума збитків, завданих державі через корупційне правопорушення – понад 14 млн грн.

Розслідування НАБУ тривало з листопада 2016 року, про підозру особам, причетним до реалізації корупційної схеми, повідомлено в липні 2017 року.

За вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check