Суд не зміг продовжити допит Дядечка, бо він не приїхав

Дарницький суд Києва 27 серпня не зміг продовжити допит потерпілого Сергія Дядечка, який звинувачує колишнього нардепа Олександра Шепелева у замаху на умисне вбивство.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Як сказав суду його адвокат Клімов, Дядечко із обставин родинного характеру не може прибути в Україну раніше вересня.

Захисники Шепелева просили суд застосувати до Дядечка грошове стягнення за неявку з поважних причин і неповагу до суду та сторони захисту. Прокурор Оршавська висловилась проти. На її думку, це передчасно, оскільки причини ще точно не відомі.

Також до суду надійшла відповідь з приводу недоставки обвинуваченого Шепелева у засідання 10 липня. З’ясувалося, що доставку відмінив особисто прокурор Клімович. 10 липня суд мав продовжувати допит Дядечка. Після показань, які він дав 3 липня, суд переходив до стадії запитань. На якій підставі прокурор Климович відмінив доставку Шепелева інші прокурори Оршавська і Німченко пояснити не змогли, пообіцявши надати інформацію в наступному засіданні.

Таким чином, суд уже вдруге зробив перерву у допиті потерпілого Дядечка.

Нагадаємо, що 3 липня Дядечко почав давати показання у справі Шепелева. За останньою інформацією, колишній акціонер «Родовід Банку», а сьогодні голова наглядової ради банку «Союз», Дядечко проживає в Монако.

Олександр Шепелев перебував у розшуку і після затримання в лютому 2018-го знаходиться під вартою у спецізоляторі СБУ. Наразі на Шепелева в Україні заведено шість кримінальних справ. Більшість з них уже слухаються у судах міста Києва і Київської області. У вересні цього року Святошинський суд має почати розгляд справи щодо розтрати коштів «Родовід Банку».

На судових засіданнях Шепелев постійно скаржиться на стан здоров’я, зокрема підвищений артеріальний тиск і відсутність належної медичної допомоги.

Ключовим свідком і заявником у справах проти Шепелева є колишній акціонер «Родовід Банку» Сергій Дядечко. Окрім розтрати коштів банку, він також звинуватив екс-нардепа у двох замахах на його життя. 3 липня Дядечко в суді почав давати показання проти Шепелева.

4 липня військова прокуратура також повідомила Шепелеву підозру у замовленні вбивства у 2006 році полковника УБОЗ Романа Єрохіна, який розслідував діяльність конвертаційних центрів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check