Рабінович не добився арешту французьких вілл Льовочкіних

Суд відмовив нардепу Вадиму Рабіновичу у позові до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) про визнання незаконною бездіяльності та зобов’язання арештувати два домоволодіння у Франції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення Окружного адмінсуду Києва від 20 серпня.

Рабінович зіслався на два кримінальних провадження, одне з яких розслідується НАБУ щодо можливого незаконного збагачення та інше про ухилення від сплати податків, що розслідується МВС. Зокрема, НАБУ запитувало у суду доступ до низки договорів з метою підтвердження або спростування незаконних дій народного депутата Сергія Львочкіна. На сайті МВС також оприлюднювалася інформація про нібито причетність Льовочкіна до протиправних дій.

Водночас Нацагенством не вжито жодних дій щодо арешту домоволодінь, які пізніше можуть бути конфісковані за рішенням суду.

Однак суд зауважив, що наявність кримінальних проваджень, публікації ЗМІ не є підставою для того, щоб Нацагентство вживало заходів щодо виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт або з управління активами, на які накладено арешт. Майно арештовується на підставі ухвали слідчого судді. Тому, на думку суду, Нацагентство не має повноважень щодо арешту майна.

Крім того, суд зазначив, що хоча Рабінович і є народним депутатом, він не уповановажений звертатися до суду від імені та в інтересах народу України та держави Україна.

Компанія Glorietta Investments I APS володіє віллою на Лазурному узбережжі. За інформацією ЗМІ, тут свого часу відпочивав Сергій Льовочкін.  Ще один будинок записаний на SCI Villa Saint Michael, яка зареєстрована у містечку Аркашон на атлантичному узбережжі Франції.

Бенефіціарним компаній є нардеп Юлія Львовчкіна, сестра Сергія. Вона задекларувала користування будинками цих компаній площею 1056 кв.м. і 337 кв.м.

Сергій Льовочкін вніс до декларації тільки один будинок – на 1056 кв.м. Він зазначив, що сестра як власник дозволила йому безплатно ним користуватися.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check