Представник Верховної Ради, який скоїв ДТП, узявся конфліктувати з суддею

Суддя Миколаївського райсуду Львівської області Ігор Карбовнік повідомив про втручання в його діяльність Анатолія Селіванова, який є постійним представником Верховної Ради у Конституційному Суді.

Про це йдеться у документі на сайті Вищої ради правосуддя.

У липні на розгляд до судді Карбовніка надійшла справа про притягнення до адмінвідповідальності Селіванова. За попередніми даними, він допустив зіткнення з іншим автомобілем.

23 липня засідання не відбулося через неявку Селіванова. Суд призначив наступне на 10 вересня. Але 31 липня надійшла скарга. Селіванов стверджував, що розгляд відбувається з порушеннням його конституційних прав і суддя намагається розглянути не підвідомчу справу. Аналогічну скаргу він направив до Вищої кваліфкомісії суддів.

Відповідь на скаргу Селіванов просить надіслати на електронну пошту в домені gov.ua. Суддя Карбовнік вважає, що таким чином він наголошує на своєму особливому статусі представника Верховної Ради.

1 серпня також подана заява про відвід судді. Селіванов звинуватив суддю у некомпетентності, безвідповідальності, заінтересованості у результаті розгляду справи і змові з правоохоронними органами. На думку судді, насправді Селіванов хоче уникнути адміністративної відповідальності, оскільки в заяві про відвід також просить залишити справу без розгляду.

Селіванов має статус заслуженого юриста і входить до Науково-консультативної ради при Верховному суді.

Суддя Карбовніков зазначив, що зараз триває квалфіоцінювання суддів і така скарга може негативно вплинути на його результати. Відтак він звернувся до Вищої ради правосуддя і генерального прокурора.

Анатолій Селіванов є постійним представником Верховної Ради у Конституційному Суді з липня 2015 року. У 2000-2015 рр. був завідувачем Відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату ВР.

 

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check